Wereldo
Wereldo

O nás

Wereldo jsme založili v roce 2018 za účelem vytvoření technologie, která v logistickém odvětví pomůže snížit firmám náklady na logistiku, ušetří čas zaměstnancům s plánováním přeprav a zjednoduší práci dispečerům s výběrem nejekonomičtějšího přepravce pro jejich zásilky.

Tento software jsme původně nabízeli zákazníkům, pro jejich vlastní využívání. Ale zjistili jsme, že větší přínos pro zákazníka bude, když mu nabídneme komplexní logistickou službu. Takže dnes využíváme náš plánovací software sami a pro zákazníka zajišťujeme přepravu od nakládky až po doručení přes naše partnery.

JIC MasterNápad roku

Zakládající členové

 • Tomáš Zahradník

  Tomáš Zahradník

  Co-Founder / CEO

  Tomáš spoluzaložil Wereldo s cílem zjednodušit logistické procesy. Má na starost vedení společnosti jako CEO. Své zkušenosti s vývojem software z Kiwi.com využívá ve Wereldu pro vývoj produktu.

  : tomas.zahradnik@wereldo.com

 • David Přibyl

  David Přibyl

  Co-Founder / Head of Sales

  David je členem původního týmu zakladatelů Cargoticu, který se spojil s firmou Wereldo. Přináší zkušenosti z oblasti obchodu a logistiky a má nastarost vedení obchodního týmu.

  : +420 777 533 569

  : david.pribyl@wereldo.com

 • Pavel Pospíšil

  Pavel Pospíšil

  Co-Founder / Head of Operation

  Pavel je původním zakladatelem Cargoticu, který se spojil s firmou Wereldo. Zde má na starost zabezpečení hladkého průběhu firmy, přeprav a spokojených zákazníků.

  : +420 775 129 387

  : pavel.pospisil@wereldo.com

 • Milan Maroszczyk

  Milan Maroszczyk

  Co-Founder / Sales

  Milan pracoval pro Kiwi.com. Ve Wereldu se věnuje našim zákazníkům. Nastartoval posun Werelda od softwaru ke komplexní logistické službě, která dokáže vyřešit problémy výrobních a obchodních firem v logistice.

  : +420 601 533 995

  : milan.maroszczyk@wereldo.com

Přidej se k nám

Přidej se k nám do týmu

S tím, jak Wereldo roste, chceme rozšiřovat i náš tým. Uvítáme talenty se zápalem zlepšovat sebe i náš produkt. Budeš naší novou posilou?

Investoři

Lighthouse Ventures
Patero
JIC Ventures

Projekt: POKROČILÝ TRASOVACÍ SOFTWARE PRO RŮZNÉ DRUHY NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ CZ.01.1.02/0.0/0.0/19_262/0020200je spolufinancován Evropskou unií.Cílem předkládaného projektu je prostřednictvím aktivit průmyslového výzkum a experimentálního vývoje dosáhnout hlavního výsledku v podobě trasovacího engine pro nákladní automobily různých váhových kategorií podle ceny za přepravu.

Evropská unie

Projekt: IT HARDWARE A SOFTWARE PRO VÝVOJ POKROČILÉHO TRASOVACÍ SOFTWARU PRO RŮZNÉ DRUHY NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ CZ.01.2.06/0.0/0.0/19_248/0020873je spolufinancován Evropskou unií.Cílem předkládaného projektu je prostřednictvím pořízení nového HW a SW vybavení dosáhnout rozšíření portfolia produktů o nové ICT řešení v podobě trasovacího engine pro nákladní automobily různých váhových kategorií podle ceny za přepravu.

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR