Wereldo
Wereldo

Staň se součástí Werelda

Prostředí, kde můžeš realizovat své nápady a vidět svůj impakt

Dispečer logistiky
Speditér/Disponent přepravy
Zákaznická péče
Další pozice
Nas tym

Proč pracovat ve Wereldu:

1. Naše práce nám dává smysl
Cílem naší práce je zjednodušit a zpřístupnit logistiku všem lidem, kteří posílají jakékoliv zásilky. A že jich je! Od jednotlivců a malých podniků, až po velké firmy. Vidíme smysl za naší každodenní prací.
2. Ceníme nápady a nebojíme se udělat změnu
Vážíme si nápadů a proaktivního přístupu. Vytváříme prostředí, ve kterém můžeš vidět svůj impakt a díky úzké spolupráci mezi jednotlivými týmy máš možnost podílet se na změně našeho produktu i procesů.
3. Táhneme za jeden provaz
Ačkoli každý dokážeme pracovat samostatně, jsme týmoví hráči. Ve Wereldu je pro nás týmovost stěžejní, díky tomu fungujeme a neustále rosteme.

O co usilujeme?

Zjednodušuje a zefektivňujeme procesy v logistice tak, aby se každý v procesu přepravy cítil lépe. A to od zákazníka, který přepravu objednal, přes dispečera až po řidiče, který zásilku doručuje.

Kdo vlastně jsme a kdo Wereldo tvoří:

Wereldo.com je technologická firma, která mění svět logistiky a proměňuje její zastaralé procesy. Ve Wereldu propojujeme logistiku s moderními technologiemi a vlastním softwarem - optimalizujeme trasy, snižujeme náklady a nabízíme nejenom zákazníkům jednodušší a levnější způsob, jak řešit logistiku.

Sales team
Sales team:

Kluci zapálení pro obchod. Budují vztahy a pravidelně komunikují se stávajícími klienty. O naše klienty pečují s láskou – i přes velké portfolio klientů si naši obchodníci dávají záležet na individuálním přístupu ke každému z nich.

V jejich čele se můžeš potkat s Davidem, proaktivním, energickým sympaťákem, který rád pomůže a podpoří, ale zároveň tě zvládne namotivovat k využití tvého maximálního potenciálu.

Operation team
Operation team:

Dříči se smyslem pro humor, kteří se nezhroutí z žádného operativního problému. Zajišťují každodenní fungování přeprav - každou zásilku mají v merku a dohlíží na její včasné doručení. Blaho zákazníků mají na prvním místě, a tak dělají každý den vše pro jejich spokojenost.

Nad zabezpečením hladkého chodu firmy, přeprav a spokojeností zákazníků bdí pohodář a analytik Pavel, jehož pomocí si můžeš být jistý i v té nejvytíženější chvíli.

Product team
Product team:

Kreativci s chutí měnit a rozvíjet nejenom pomocí svého kódu. Developeři jsou srdcem naší firmy – posouvají kupředu nejenom všechny aplikace a technologie, se kterými pracujeme, ale především nás posouvají blíže k naší vizi. Umožňují naplňovat ostatním týmům jejich přání na změny a zároveň staví naprosto unikátní produkt na trhu.

Product tým zastřešuje tvrdě pracující vizionář Tomáš, jehož předchozí zkušenosti a vášeň usnadnit logistiku posouvá hranici nemožného. Je otevřený diskuzi nad každým nápadem a upgradem, dokáže se pro něj nadchnout a pomůže ti dotáhnout realizaci až do konce.

Vážíme si spolupráce s univerzitami

Již několik let spolupracujeme s Fakultou informatiky na MUNI a s Ústavem matematiky z fakulty strojního inženýrství, VUT. Právě díky jejich spolupráci mohl vzniknout například trasovací program pro kamionové přepravy. Spolupráce s MUNI, jejíž studenti věnovali některé své diplomové práce tématu Plánování nákladní přepravy, pomáhá pochopit problém více do hloubky. Vážíme si všech talentů, kteří nám chtějí pomoci zjednodušit logistiku.

Jak probíhá výběrové řízení?

1. Nejdůležitější krok je zaslat nám svoje CV pomocí formuláře níže, nebo se s námi spojíš telefonicky či mailem.

V případě dotazů se můžeš obracet na naši kolegyňku, která ti ráda vše zodpoví.


Helena Bukáčková

career@wereldo.com

702 062 634

2. Společně projdeme naše možnosti. Pokud najdeme vzájemný fit, rádi tě pozveme na pohovor i s tvým budoucím vedoucím.
3. Součástí výběrového řízení bývá i úkol zaměřený na konkrétní oblast.
4. Potkáš našeho CEO, i celý náš tým. Rádi tě poznáme více :)
5. Po nástupu se můžeš těšit na super přátelský kolektiv a prostředí, kde vidíš svůj impakt.

Staň se součástí Werelda!

Pošli nám CVčko nebo odkaz na LinkedIn ještě dnes :)

obchodní zástupce David
Helena Bukáčková
HR Specialist
+420 702 062 634
career@wereldo.com