Wereldo
Wereldo

Přeprava palet a balíků

Jsme chytrý dopravce specializující se na přepravu paletových a balíkových zásilek. S naším unikátním plánováním tras dokážeme snížit náklady na logistiku a poskytnout našim zákazníkům až o 20% nižší ceny.

Výhody pro odesílatele

Ušetříte až 20% nákladů na logistiku
Díky software optimalizaci při plánování přeprav, a automatickém výběru nejvýhodnějšího typu dopravy snížíme vaše náklady na logistiku.
Cenu vidíte vždy dopředu
Před objednáním své zásilky v objednávkovém systému uvidíte vždy cenu dopředu. Pokud se vám cena bude líbit, poté můžete zásilku zarezervovat.
Dopravci
Svezeme balíky i palety jedním autem
Na nakládku přijede jedno naše auto, které odveze palety i balíky. Nemusíte již řešit více nakládek s různámi dopravci.
Live support chat
Víme, že v přepravě se občas stanou nečekané problémy, proto jsme tady pro vás na live chatu s reakcí do 10 minut.
Rychlé zadání přeprav
V logistice je rychlost velice důležitá. V našem objednávkovém systému zadávejte přepravy rychle a pohodlně.
Přehled doručených zásilek
Stene se, že v logistice někdy nejdou věci podle plánu a zásilky se mohou zdržet, hlavní je o všem vědět a nenechat se zaskočit naštvaným zákazníkem.
Dopravci

Typy přeprav a omezení

Svozová služba
Svozová služba kusových palet a balíků je efektivní a cenově výhodná možnost pro přepravu menších objemů zboží. Tato služba je určena pro zákazníky, kteří potřebují převézt pouze několik kusů palet.
Paletové zásilkyBalíkové zásilky
Maximální hmotnost zásilky3.000 kgMax 10 ks
Maximální objem zásilky12 m³Max 10 ks
Maximální hmotnost jedné položky800 kg50 kg
Maximální rozměry jedné položky240 x 220 x 220 cm0,3 m³
DoručeníČR a EUČR a EU
Další služby
Paletové konto
ADR přeprava
Dobírka
Avizace o doručení
3 pokusy o doručení
Dobírka
Avizace o doručení
3 pokusy o doručení
Časy doručení
Vnitrostátní paletové i balíkové zásilky doručujeme v režimu D+1, jeden den svezeme a druhý den doručujeme. Čas doručení u mezinárovních přeprav se liší dle destinace.
Stáhnout přehled časů doručení pro mezinárodní zásilky
Vozy s hydraulickým čelem
Výhodou vozů s hydraulickým čelem je jednoduchá nakládka a vykládka zásilek, což zvyšuje efektivitu přepravy a šetří čas a úsilí při manipulaci s nákladem. V ČR máme pokrytí 96% vozů s hydraulickým čelem.
Avizace
Avizace doručení zásilky prostřednictvím sms a emailu umožňuje lepší komunikaci mezi odesílatelem a příjemcem, což vede ke snížení neúspěšných pokusů o doručení a zlepšení celkové efektivity doručování.
Dokládky a celovozy
Naše dopravní oddělení se specializuje na silniční přepravu nákladů, ať již jde o vnitrostátní dopravu, exporty či importy v zemích EU i mimo ni. Nejvíce na destinace, jakými jsou Německo, Benelux, Francie, Španělsko, Itálie, Polsko a severské země. Ve Wereldu stavíme na vytváření dlouhodobých vztahů s našimi klienty a stajně tak s našimi smluvními dopravci. U nás se můžete spolehnout na to, že budete mít jednoho konkrétního dispečera, který vám bude schopný nabídnout plný servis.
Dokládky (LTL)
LTL
LTL znamená Less Than Truck Load a označuje část nákladu v kamionu, která nenaplní celý vůz. Obvykle se v takových případech hledá další náklad, aby se transport kamionu vyplatil a minimalizovaly se tak přepravní náklady.
Poptat tyto služby
Celovozy (FTL)
FTL
FTL znamená Full Truck Load a označuje způsob přepravy, při kterém je kamion plně vytížen jedním nákladem. To znamená, že FTL přeprava je ideální pro větší objemy nákladů, kde je účelnější využít celý kamion a minimalizovat tak počet přeprav a náklady spojené s nimi.
Poptat tyto služby

TOP 5 přeprav týdne

Přihlašte se k odběru týdenního reportu TOP 5 přeprav týdne, které jsme realizovali

Zjistěte za jakou cenu s námi můžete jezdit

Vždy se snažíme udělat zákazníkovi cenu na míru, proto bychom si s Vámi rádi promluvili o tom co odesíláte a jaké povahy jsou vaše zásilky. My uděláme maximum pro to, aby se vám cena líbila.

obchodní zástupce Viktorobchodní zástupce Jirka
Po vyplnění kontaktu se do pár hodin ozveme.
Nebo nás můžete kontaktovat rovnou na:
Viktor Madič
+420 778 048 003
viktor.madic@wereldo.com
Jiří Maleňák
+420 731 341 260
jiri.malenak@wereldo.com
Nezávazně vyplňte tento formulář a zjistíme, kolik vám dokážeme ušetřit na dopravě.