Wereldo
Wereldo

Odchozí logistika

Přepravy nahrajete do systému, který dostanete a ten vám řekne, který dopravce je nejekonomičtější v požadovaní kvalitě. My k vám přijedeme a vybraným dopravcům zásilky dovezeme na sklad. Dopravci se poté postarají o zbytek

Podívejte se na videoOdchozí logistika

Benefity pro zákazníka

Ušetříte až 15% nákladů na logistiku
Díky software optimalizaci při plánování přeprav, automatickému výběru nejvýhodnějšího dopravce a vyjednaným cenám s našimi partnery.
Menší administrativní zátěž
Jezdíte s více dopravci, ale komunikaci a papírování vyřizujete jen s jedním.
Naložíme vám balíky i palety jedním autem
Přijede jen jedno auto na nakládku, které odveze palety i balíky. Nemusíte již řešit více nakládek na palety a balíky zvlášť.
Neřekneme vám ne ani ve špičce
Ani ve špičce vám neřekneme, že něco nedokážeme odvést. Nemáme totiž jen jednoho partnera, ale rovnou 7. Vždy pro vaše zásilky kapacitu najdeme.
Systém pro plánování zdarma
Dostanete od nás systém pro plánování přeprav a live support zdarma.
Support 24 hodin 7 dní v týdnu
Víme, že v přepravě se občas stanou nečekané problémy, proto tady pro vás budeme 24/7.

Jak to celé funguje?

Nemusíte složitě zadávat data do více systémů, nebo formulářů. Pro vyhodnocení nejlepší ceny pro přepravu stačí zadat vaše zásilky do naší webové aplikace a my se postaráme o zbytek.

Jsme přepravní služba, která pro minimalizaci ceny a nákladů využívá technologii. Kombinujeme náš vlastní svoz s rozvozovými službami již zavedených dopravců tak, abychom poskytli tu nejkvalitnější přepravu za co nejnižší cenu.

Jak to funguje?