Wereldo
Wereldo
Zpět
Článek

Zefektivnili jsme přepravu na Slovensko

Zefektivnili jsme přepravu na Slovensko

S novým zlepšením ve Wereldu jsme se zaměřili na zrychlení doručování paletových zásilek na Slovensko. Jsme hrdí na to, že můžeme našim zákazníkům poskytnout co nejlepší servis a neustále se snažíme hledat způsoby, jak toho dosáhnout. Více o naší přepravě zde.

Dříve všechny naše zásilky na Slovensko procházely přes hlavní překladiště v Bratislavě. Zde byly přeskládány na další vozidla, která pokračovala na konečná doručovací depa na Slovensku. Byl to fungující systém, ale věděli jsme, že je možné ho vylepšit.

Proto jsme se rozhodli zefektivnit celý proces doručování. Nyní na každé doručovací depo na Slovensku míří z Česka kamiony napřímo. Tento nový systém nám umožňuje zkrátit časy doručení zásilek. Zákazníci, kteří posílají zásilky na Slovensko, mohou očekávat doručení svých zásilek do jednoho dne (D+1), nejpozději do dvou dnů (D+2).

Nejenže jsme dosáhli rychlejšího doručení, ale snížením počtu překladišť jsme také snížili riziko poškození zásilek během překládky. To znamená, že naši zákazníci mohou mít větší důvěru v bezpečnost svých zásilek. Zjistěte za kolik s námi přepravíte zásilku na Slovensko.

Jsme přesvědčeni, že tato inovace v našem dopravním procesu přinese zákazníkům výrazné výhody. Jsme odhodláni pokračovat v poskytování skvělého servisu zákazníkům a hledat další způsoby, jak zlepšit naše služby v budoucnu. Více o přepravách na naší stránce Wereldo.