Wereldo
Wereldo
Pracovní pozice

Sales tým

Kluci zapálení pro obchod. Budují vztahy a pravidelně komunikují se stávajícími klienty. O naše klienty pečují s láskou – i přes velké portfolio klientů si naši obchodníci dávají záležet na individuálním přístupu ke každému z nich.

V jejich čele se můžeš potkat s Davidem, proaktivním, energickým sympaťákem, který rád pomůže a podpoří, ale zároveň tě zvládne namotivovat k využití tvého maximálního potenciálu.

Hledáme nové Werelďáky na tyto pozice:

Do našeho Sales týmu budeme hledat parťáky na pozici Obchodního zástupce, dravého huntera, který se nebojí oslovovat nové zákazníky, ale zároveň s nimi dokáže vybudovat pevný vztah a postarat se o ně tak, aby se cítili jako v bavlnce.

Tým bychom rádi obohatili i někoho juniornějšího, a to na pozici Sales support. Zde se můžeš věnovat komunikaci s potenciálními zákazníky nebo vyhledávání a třízení kontaktů. Pozice je vhodná primárně pro ty, kteří chtějí nastartovat svou kariéru v obchodu.

Nevybral sis z výše zmíněných pozic?

Stejně nám napiš! Svoje řady rozšiřujeme neustále a zapálené parťáky hledáme stále a do všech týmů. Pošli nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn a společně se podíváme, zda ti můžeme ve Wereldu najít tu správnou pozici.

Pošli nám své CVčko ještě dnes a najdi mezi námi své místo.

Staň se součástí Werelda!

Pošli nám CVčko nebo odkaz na LinkedIn ještě dnes :)

obchodní zástupce David
Helena Bukáčková
HR Specialist
+420 702 062 634
career@wereldo.com