Wereldo
Wereldo

Zpět
Teplotní režim

Teplotní režim se v logistice a dopravě týká specifických požadavků na udržování určité teploty během přepravy zboží. Různé druhy zboží, zejména potraviny, léčiva, chemikálie a další, mohou vyžadovat specifické teplotní podmínky pro uchování své kvality, integrity a bezpečnosti.

Teplotní režim může být vyjádřen v rozmezí teplot, které musí být dodrženy během přepravy. Například se může jednat o požadavek udržovat zboží v rozmezí 2-8 stupňů Celsia (chladící režim) nebo udržovat zboží při teplotě -18 stupňů Celsia (mrazicí režim).

Pro zajištění teplotního režimu se využívají speciální přepravní prostředky, jako jsou frigorifikované vozidla (frigovozidla) nebo izotermické kontejnery.

Pošlete s námi zásilku

Jsme chytrý dopravce specializující se na přepravu paletových a balíkových zásilek. S naším unikátním plánováním tras dokážeme snížit náklady na logistiku a poskytnout našim zákazníkům až o 20% nižší ceny.

Online aplikace pro kusové zásilky

Využíváte svozovou službu kusových palet a balíků? Vyzkoušejte zdarma naši objednávkovou aplikace a posílejte paletové a balíkové zásilky za lepší ceny.